959 biegaczy podczas XIV Atlantis Biegu Opolskiego

Kolejny bieg za Wami i za nami. W tym roku według list startowych bieg główny na 10 km ukończyło 464 osoby, a bieg dodatkowy na 5 km 242 osoby. Nie wszystkim udało się dotrzeć do mety: aż 36 osób nie ukończyło biegu – nic w tym dziwnego termometry na mecie w kulminacyjnym momencie wskazywały 34 ᵒC. W biegach dziecięcych uczestniczyło 219 małych biegaczy. W sumie w XIV Atlantis Biegu Opolskim biegło aż 959 biegaczy – bardzo miło było Was gościć!

Pamiętajcie, że dzięki Wam, dzięki Waszym wpłatom jedenaścioro dzieci z opolskich szkół podstawowych wyjedzie wraz z biurem podróży VeroTravel na swoje pierwsze w życiu wakacje. Chwalcie się tym i bądźcie z tego dumni.

Cieszymy się z tego, że w tego roczną pierwszą sobotę lipca w pełni tego słowa znaczeniu Opolska Wyspa Bolko należała do biegaczy, gdyż licząc z osobami towarzyszącymi mogło być nas ponad 2000!

Wszystko to było możliwe dzięki:

– naszemu sponsorowi tytularnemu: firmie Atlantis Deweloper

– pracy wolontariuszy, harcerzy z drużyny ZHP Feniks, ratownikom z Opolskiej Grupy Ratowniczej, strażnikom ze Straży Miejskiej, medykom z firmy TransMedyk, ratownikom z PCK, strażakom OSP z dwóch opolskich dzielnic Gosławic i Bierkowic oraz z dwóch podopolskich miejscowości Żerkowic i Chrząszczyc, a także ochronie z firmy Gwarant oraz wzmocnionym patrolom policji, no i dzięki nam biegaczom ze Stowarzyszenia Bieg Opolski oraz naszym rodzinom – była nas tam ponad setka – specjalnie dla Was.

– oraz dzięki instytucjom finansującym: Urzędowi Miasta Opola, Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Opolskiego, Ministerstwu Sportu i Turystyki oraz Radzie Miasta Opola, a także naszym i Waszym sponsorom Energetyce Cieplnej Opolszczyzny, Totalizatorowi Sportowemu, Decathlonowi, Mazdzie z Grupy Wróbel, Bankowi Zachodniemu WBK, Bankowi BGŻ PNP Paribas, firmie Polaris, Firmie Imex Piechota, firmie Eurovent, firmie Future Communication Networks, Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu Wydziałowi Ekonomicznemu w Opolu, firmie PlotSerwis, firmie Covebo, firmie Masita, firmie RevealSystems, Salonowi Kosmetycznemu AnNails, marketowi LeroyMerlin, wodzie Jurajskiej, Wydawnictwu Nowik, Kwaterze Głównej, Restauracji McDonald’s, serwisowi RunMania i ImagingTechnics, firmie Nordis, zakładowi Rehamedica i Opolskiemu Centrum Rehabilitacji, Opolskiemu ZOO oraz salonowi samochodowemu VipCar.

Jednocześnie prosimy Was o jeszcze jedną rzecz – oceńcie nas i nasze starania na stronie serwisu MaratonyPolskie

Dziękujemy !